Antalya Yozgat Otobüs Bileti

Antalya Yozgat Otobüs Bileti Ara

Antalya Yozgat Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 899,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 899,00 TL
Yolculuk Süresi 11 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 677 km
En Ucuz Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D715 üzerinden
 

Antalya Yozgat Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Yozgat arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 899 TL ile 899 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Yozgat otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Yozgat otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Yozgat Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Yozgat Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Yozgat otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Yozgat arasında günde 3 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Yozgat otobüs yolculuğu ortalama 11 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Konya Otogarı, Aksaray Otogarı, Kırşehir Otogarı ve Yozgat Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Yozgat'ta ise yazlar ılıman, açık ve kurak, kışlarsa oldukça sert, kar yağışlı seyreder. Yıl boyunca sıcaklık ortalama -8°C ile +27°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Yozgat’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Yozgat güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Yozgat ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Yozgat Saat Kulesi, Nizamoğlu Konağı, Saraykent Kaplıcaları, Karslıoğlu Konağı, Cavlak Boğazlıyan Kaplıcaları, Yozgat Sarıkaya Kaplıcaları, Yozgat Çamlığı Milli Parkı'dır. Antalya Yozgat otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Yozgat seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Yozgat Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Yozgat Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Yozgat Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Yozgat Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Yozgat arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Yozgat Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Yozgat otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Yozgat otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Yozgat Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Yozgat arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Yozgat otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Yozgat Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Yozgat otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Yozgat Faydalı Linkler