Batman Kahramanmaraş Otobüs Bileti

Batman Kahramanmaraş Otobüs Bileti Ara

Batman Kahramanmaraş Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 500,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 850,00 TL
Yolculuk Süresi 07 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 475 km
En Ucuz Otobüs Firması Vangölü Turizm
Popüler Otobüs Firması Vangölü Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-52/E90 üzerinden
 

Batman Kahramanmaraş Otobüs Bileti Ne Kadar?

Batman Kahramanmaraş arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 500 TL ile 850 TL arasında değişmektedir. Güncel Batman - Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Batman Kahramanmaraş otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Batman Kahramanmaraş Popüler Otobüs Biletleri

Batman - Kahramanmaraş Otobüs Seferi Hakkında

Batman Kahramanmaraş otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Batman Kahramanmaraş arasında günde 8 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Batman Kahramanmaraş otobüs yolculuğu ortalama 07 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Batman Otogarı, Bismil Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Şanlıurfa Otogarı ve Kahramanmaraş Otogarıdır. Batman iklimi ve bölgesi gereği uzak Akdeniz iklimini hissettirse de kış aylarında hava sert soğuktur ve yağışlı geçer, yaz ayları sıcak ve kurak geçer. Kahramanmaraş'ta ise yazlar sıcak, kurak ve açık ve kışlar ise çok soğuk ve bulutludur. Yıl içinde sıcaklıklar +1°C ila +35°C arasında ölçülür. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Batman’dan Kahramanmaraş’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Batman Kahramanmaraş güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Başkonuş Yaylası, Kahramanmaraş Arkeoloji Muzesi, Ashab-ı Kehf, Ulu Camii, Kapıçam Tabiat Parkı, Kahramanmaraş Kalesi, Fırnız Yaylası… Kahramanmaraş ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Batman Kahramanmaraş otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Batman Kahramanmaraş seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Batman Seyahat Yazıları

Kahramanmaraş Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Batman Kahramanmaraş Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kahramanmaraş Varışlı Otobüs Seferleri

 

Batman Kahramanmaraş Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Batman Kahramanmaraş arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Batman Otogarı ve Kahramanmaraş Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Batman Kahramanmaraş otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Batman Kahramanmaraş otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Batman Kahramanmaraş Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Batman Kahramanmaraş arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Batman Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Batman Kahramanmaraş Batman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Batman Kahramanmaraş otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Batman Faydalı Linkler

Kahramanmaraş Faydalı Linkler