Batman Şırnak Otobüs Bileti

Batman Şırnak Otobüs Bileti Ara

Batman Şırnak Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 300,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 300,00 TL
Yolculuk Süresi 04 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 204 km
En Ucuz Otobüs Firması Özlem Cizre Nuh
Popüler Otobüs Firması Öz Doğu Kars
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D955/D380
 

Batman Şırnak Otobüs Bileti Ne Kadar?

Batman Şırnak arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 300 TL ile 300 TL arasında değişmektedir. Güncel Batman - Şırnak otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Batman Şırnak otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Batman Şırnak Popüler Otobüs Biletleri

Batman - Şırnak Otobüs Seferi Hakkında

Batman Şırnak otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Batman Şırnak arasında günde 2 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Batman Şırnak otobüs yolculuğu ortalama 04 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Batman Otogarı ve Şırnak Otogarıdır. Batman iklimi ve bölgesi gereği uzak Akdeniz iklimini hissettirse de kış aylarında hava sert soğuktur ve yağışlı geçer, yaz ayları sıcak ve kurak geçer. Şırnak'ta ise yazları sıcak ve kurak geçse de kış aylarında karlı ve sert soğuk bir iklim görülür. Sıcaklık ortalaması -2°C ile +34°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Batman’dan Şırnak’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Batman Şırnak güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Cizre Ulu Cami, Kasrik Ören Yeri, Kırmızı Medrese, Cudi Dağı, Nuh Peygamber Türbesi, Abdaliye Medresesi, Bazebde Ören Yeri, Finik Ören Yeri ve Kalesi... Şırnak ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Batman Şırnak otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Batman Şırnak seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Batman Seyahat Yazıları

Şırnak Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Batman Şırnak Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Kalkışlı Otobüs Seferleri

Şırnak Varışlı Otobüs Seferleri

 

Batman Şırnak Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Batman Şırnak arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Batman Otogarı ve Şırnak Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Batman Şırnak otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Batman Şırnak otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Batman Şırnak Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Batman Şırnak arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Batman Şırnak otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Batman Şırnak Batman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Batman Şırnak otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Batman Faydalı Linkler

Şırnak Faydalı Linkler