Batman Yozgat Otobüs Bileti

Batman Yozgat Otobüs Bileti Ara

Batman Yozgat Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1000,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1000,00 TL
Yolculuk Süresi 11 Saat 55 Dakika
Güzergah Uzunluğu 802 km
En Ucuz Otobüs Firması Star Diyarbakır
Popüler Otobüs Firması Star Diyarbakır
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D200/E88
 

Batman Yozgat Otobüs Bileti Ne Kadar?

Batman Yozgat arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1000 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Güncel Batman - Yozgat otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Batman Yozgat otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Batman Yozgat Popüler Otobüs Biletleri

Batman - Yozgat Otobüs Seferi Hakkında

Batman Yozgat otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Batman Yozgat arasında günde 1 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Batman Yozgat otobüs yolculuğu ortalama 11 saat 55 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Batman Otogarı, Bismil Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Malatya Otogarı, Sivas Otogarı ve Yozgat Otogarıdır. Batman iklimi ve bölgesi gereği uzak Akdeniz iklimini hissettirse de kış aylarında hava sert soğuktur ve yağışlı geçer, yaz ayları sıcak ve kurak geçer. Yozgat'ta ise yazlar ılıman, açık ve kurak, kışlarsa oldukça sert, kar yağışlı seyreder. Yıl boyunca sıcaklık ortalama -8°C ile +27°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Batman’dan Yozgat’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Batman Yozgat güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Yozgat ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Yozgat Saat Kulesi, Nizamoğlu Konağı, Saraykent Kaplıcaları, Karslıoğlu Konağı, Cavlak Boğazlıyan Kaplıcaları, Yozgat Sarıkaya Kaplıcaları, Yozgat Çamlığı Milli Parkı'dır. Batman Yozgat otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Batman Yozgat seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Batman Seyahat Yazıları

Yozgat Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Batman Yozgat Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Kalkışlı Otobüs Seferleri

Yozgat Varışlı Otobüs Seferleri

 

Batman Yozgat Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Batman Yozgat arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Batman Otogarı ve Yozgat Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Batman Yozgat otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Batman Yozgat otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Batman Yozgat Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Batman Yozgat arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Batman Yozgat otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Batman Yozgat Batman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Batman Yozgat otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Batman Faydalı Linkler

Yozgat Faydalı Linkler