Bitlis Malatya Otobüs Bileti

Bitlis Malatya Otobüs Bileti Ara

Bitlis Malatya Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 800,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 900,00 TL
Yolculuk Süresi 6 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 426 km
En Ucuz Otobüs Firması Kamil Koç
Popüler Otobüs Firması Vangölü Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D300 üzerinden
 

Bitlis Malatya Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bitlis Malatya arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 800 TL ile 900 TL arasında değişmektedir. Güncel Bitlis - Malatya otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bitlis Malatya otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bitlis Malatya Popüler Otobüs Biletleri

Bitlis - Malatya Otobüs Seferi Hakkında

Bitlis Malatya otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bitlis Malatya arasında günde 33 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bitlis Malatya otobüs yolculuğu ortalama 6 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bitlis Otogarı, Elazığ Otogarı ve Malatya Otogarıdır. Bitlis ilimizde karasal iklimin özellikleri görülmektedir, kışlar soğuk ve kar yağışlı geçerken, yaz ayları sıcak ve kurak geçmektedir. Malatya ili ise yaz ayları sıcak, kurak ve açık ve kışlar aşırı soğuk, karlı ve bulutlu seyreder. Yıl boyu ısı ortalaması -4°C ile +34°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bitlis’ten Malatya’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bitlis Malatya güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ve yaz aylarında Bitlis ilinden Malatya’ya otobüs bileti satışları artmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Battalgazi Ulu Cami, Levent Vadisi, Malatya Başkonaklar Etnografya Müzesi, Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı, Aslantepe Ören Yeri, Malatya Müzesi… Malatya ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Bitlis Malatya otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bitlis Malatya seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Bitlis Seyahat Yazıları

Malatya Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bitlis Malatya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bitlis Kalkışlı Otobüs Seferleri

Malatya Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bitlis Malatya Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bitlis Malatya arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bitlis Otogarı ve Malatya Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bitlis Malatya otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bitlis Malatya otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bitlis Malatya Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bitlis Malatya arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bitlis Malatya otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bitlis Malatya Bitlis güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bitlis Malatya otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bitlis Faydalı Linkler

Malatya Faydalı Linkler