İstanbul Malatya Otobüs Bileti

İstanbul Malatya Otobüs Bileti Ara

İstanbul Malatya Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 700,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1000,00 TL
Yolculuk Süresi 17 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1117 km
En Ucuz Otobüs Firması Bingöl Yüzenada Turizm
Popüler Otobüs Firması Malatya Medine Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-4 ve D300 üzerinden
 

İstanbul Malatya Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Malatya arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 700 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Malatya otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Malatya otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Malatya Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Malatya Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Malatya otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Malatya arasında günde 88 sefer gerçekleştirilmektedir. İstanbul Malatya sefer Türkiye'nin en popüler otobüs seferidir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Malatya otobüs yolculuğu ortalama 16 saat 20 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı, İzmit Otogarı, Adapazarı Otogarı, Ankara AŞTİ Otogarı, Kırıkkale Otogarı, Kırşehir Otogarı, Kayseri Otogarı ve Malatya (Maşti) Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinde olduğu için yılın büyük bölümü yağış alır. Yazları sıcak, kışları serin ve yağışlı geçer. Malatya'da kara ikliminin özellikleri görülür, yazlar sıcak geçse de kışlar soğuk ve kar yağışlı geçer. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Malatya’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Malatya güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. İstanbul Malatya otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Malatya seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Malatya Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Malatya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Malatya Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Malatya Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Malatya arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Malatya Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Malatya otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Malatya otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Malatya Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Malatya arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Malatya otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Malatya İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Malatya otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Malatya Faydalı Linkler