Bolu Tokat Otobüs Bileti

Bolu Tokat Otobüs Bileti Ara

Bolu Tokat Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 900,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1200,00 TL
Yolculuk Süresi 06 Saat 45 Dakika
Güzergah Uzunluğu 556 km
En Ucuz Otobüs Firması Kamil Koç
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-4 üzerinden
 

Bolu Tokat Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bolu Tokat arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 900 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Güncel Bolu - Tokat otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bolu Tokat otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bolu Tokat Popüler Otobüs Biletleri

Bolu - Tokat Otobüs Seferi Hakkında

Bolu Tokat otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bolu Tokat arasında günde 3 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bolu Tokat otobüs yolculuğu ortalama 6 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bolu Otogarı, Ankara (Aşti) Otogarı, Kırıkkale Otogarı ve Tokat Otogarıdır. Bolu ilinde Bozkır iklimi özellikleri görülmektedir, yazlar sıcak, kış ayları Bolu Dağından gelen soğuk hava ve kar yağışları ile geçer. Tokat'ta ise yaz mevsimi sıcak ve kurak, yüksek yerlere doğru serin yer yer yağışlı geçer, kış mevsimi ise sert soğuk ve karlıdır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bolu’dan Tokat’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bolu Tokat güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz ayında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Ballıca Mağarası, Tokat Müzesi, Tokat Mevlevihanesi, Atatürk Evi ve Etnografya Müzesi ve Taş Han… Tokat ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Bolu Tokat otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bolu Tokat seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bolu Seyahat Yazıları

Tokat Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bolu Tokat Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bolu Kalkışlı Otobüs Seferleri

Tokat Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bolu Tokat Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bolu Tokat arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bolu Otogarı ve Tokat Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bolu Tokat otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bolu Tokat otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bolu Tokat Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bolu Tokat arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bolu Tokat otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bolu Tokat Bolu güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bolu Tokat otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bolu Faydalı Linkler

Tokat Faydalı Linkler