Bolu İstanbul Otobüs Bileti

Bolu İstanbul Otobüs Bileti Ara

Bolu İstanbul Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 399,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 650,00 TL
Yolculuk Süresi 4 saat 30 dakika
Güzergah Uzunluğu 267 km
En Ucuz Otobüs Firması Van Kalesi Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-4/E80
 

Bolu İstanbul Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bolu İstanbul arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 399 TL ile 650 TL arasında değişmektedir. Güncel Bolu - İstanbul otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bolu İstanbul otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bolu İstanbul Popüler Otobüs Biletleri

Bolu - İstanbul Otobüs Seferi Hakkında

Bolu İstanbul otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bolu İstanbul arasında günde 338 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bolu İstanbul otobüs yolculuğu ortalama 4 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bolu Otogarı, Düzce Otogarı, Sakarya Otogarı, Kocaeli Otogarı, Harem Otogarı ve İstanbul Otogarıdır. Bolu ilinde Bozkır iklimi özellikleri görülmektedir, yazlar sıcak, kış ayları Bolu Dağından gelen soğuk hava ve kar yağışları ile geçer. İstanbul'da ise kış mevsiminde en düşük sıcaklık -11, yazın ise en yüksek sıcaklık +40 derecelerde olup, yaz mevsiminde nem oranı oldukça yüksektir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bolu’dan İstanbul’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bolu İstanbul güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz ayında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Ayasofya camii, Sultanahmet, Süleymaniye Camii, Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Ortaköy, Sultanahmet Camii, Galata Kulesi, Boğaziçi... İstanbul'un yılın dört mevsiminde en çok ziyaret edilen yerleri arasındadır. Bolu İstanbul otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bolu İstanbul seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bolu Seyahat Yazıları

İstanbul Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bolu İstanbul Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bolu Kalkışlı Otobüs Seferleri

İstanbul Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bolu İstanbul Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bolu İstanbul arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bolu Otogarı ve İstanbul Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bolu İstanbul otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bolu İstanbul otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bolu İstanbul Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bolu İstanbul arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bolu İstanbul otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bolu İstanbul Bolu güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bolu İstanbul otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bolu Faydalı Linkler

İstanbul Faydalı Linkler