Adnanmenderes Havaalanı - Nazilli Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan, 2022 19:34

 
Adnan Menderes Havalimanı > Nazilli Tren Seferleri Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren 6. Tren 7. Tren
Adnanmenderes Havaalanı 07:32 11:08 12:56 13:33 14:56 17:09 18:23
Menderes 07:38 11:14 13:02 13:39 15:01 17:15 18:28
Pancar 07:51 11:26 13:14 13:52 15:13 17:27 18:41
Torbalı 08:03 11:37 13:24 14:03 15:23 17:37 18:51
Tepeköy 08:07 11:41 13:28 14:08 15:28 17:43 18:55
Sağlık x x x x 15:37 x 19:03
Selçuk 08:34 12:08 13:55 14:37 16:03 18:15 19:22
Çamlık 08:49 12:21 14:09 14:51 16:16 18:28 19:37
Ortaklar 09:08 12:40 14:28 15:10 16:35 18:53 19:56
Germencik 09:18 12:50 14:38 15:22 16:45 19:08 20:07
İncirliova 09:28 13:00 14:48 15:32 16:55 19:18 20:18
Aydın 09:39 13:15 15:03 15:45 17:06 19:29 20:32
İmamköy 09:46 x x x x x x
Umurlu 09:52 13:27 15:15 15:57 17:18 19:41 20:44
Köşk 10:01 13:36 15:24 16:06 17:27 19:50 20:53
Karaali x 13:44 15:32 16:14 x x x
Sultanhisar 10:12 13:48 15:36 16:19 17:37 20:00 21:03
Atça 10:18 13:54 15:42 16:25 17:43 20:07 21:09
İsabeyli 10:24 14:00 15:48 16:31 17:49 x x
Nazilli 10:31 14:11 16:00 16:36 17:56 20:18 21:20
Nazilli - Adnanmenderes Havaalanı Tren Saatleri >
Göller Ekspresi (Havaalanı - Nazilli) Tren Saatleri >

Adnan Menderes Havalimanı - Nazilli Bölgesel Treni

Bu trenler Adnan Menderes Havalimanı > Nazilli arasında her gün işlerler. Bu tren güzergahı üstünde bulunan tren istasyonları Adnan Menderes Havaalimanı, Menderes, Pancar, Torbalı, Tepeköy, Selçuk, Çamlık, Ortaklar, Germencik, İncirliova, Aydın, Umurlu, Köşk, Karaali, Sultanhisar, Atça, İsabeyli, Nazilli'dir. Adnan Menderes Havalimanı Nazilli tren seferleri, Adnanmenderes Havaalanı tren saatleri, tren bileti fiyatları. Adnan Menderes Havalimanı Nazilli tren yolculuğu yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Not: Daha fazla tren bilgisi için bakınız;

Adnan Menderes Havalimanı Tren Seferleri >

İzmir - Nazilli Tren Saatleri >

Nazilli - Aydın Tren Saatleri >

Nazilli - Denizli Tren Saatleri >

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma - (07.00 - 21.30)

NAZİLLİ İSTASYONU:
Tel: 0256 312 49 79 / Dahili: 71351 - (06.30 - 20.30)

Adnanmenderes Havaalanı Nazilli Tren Bileti Fiyatları:

Adnan Menderes Havalimanı > Nazilli Bölgesel Tren bilet fiyatı 28 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Adnan Menderes Havalimanı Nazilli bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

izmir Nazilli tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.