Aydın - Adnan Menderes Havalimanı Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan, 2022 19:33

 
Aydın > Adnan Menderes Havalimanı Tren Seferleri Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren 6. Tren 7. Tren
Aydın 06:31 07:59 10:43 13:14 15:01 18:47 20:33
İncirliova 06:41 08:09 10:53 13:24 15:11 18:57 20:43
Germencik 06:51 08:19 11:03 13:35 15:21 19:07 20:58
Ortaklar 07:01 08:30 11:14 13:46 15:31 19:18 21:09
Çamlık 07:19 08:48 11:32 14:08 15:50 19:36 21:27
Selçuk 07:32 09:01 11:46 14:22 16:04 19:49 21:40
Sağlık 07:51 x x x x x 21:59
Tepeköy 07:59 09:34 12:13 14:50 16:31 20:16 22:07
Torbalı 08:05 09:41 12:18 14:54 16:35 20:20 22:12
Pancar 08:14 09:51 12:27 15:04 16:44 20:29 22:21
Menderes 08:27 10:05 12:40 15:18 16:57 20:41 22:33
Adnanmenderes Havaalanı 08:32 10:10 12:45 15:23 17:02 20:46 22:38
Aydın - Adnan Menderes Havalimanı Tren Saatleri >
Göller Ekspresi (Aydın - Havaalanı) Tren Saatleri >

Aydın - Adnan Menderes Havalimanı Bölgesel Treni

Bu trenler Aydın > Adnan Menderes Havalimanı arasında her gün işlerler. Bu tren güzergahı üstünde bulunan tren istasyonları Aydın, İncirliova, Germencik, Ortaklar, Çamlık, Selçuk, Sağlık, Tepeköy, Torbalı, Pancar, Menderes, Adnanmenderes Havaalanı'dır. Aydın Adnan Menderes Havalimanı tren seferleri, Aydın Adnan Menderes Havalimanı tren saatleri, tren bileti fiyatları. Aydın Adnan Menderes Havalimanı tren yolculuğu yaklaşık 2 saat sürmektedir. Selçuk Adnan Menderes Havalimanı tren yolculuğu 1 saattir.

Not: Daha fazla tren bilgisi için bakınız;

Adnan Menderes Havalimanı Tren Seferleri >

İzmir Aydın Nazilli Tren Saatleri

İzmir Denizli Tren Saatleri

Aydın Söke Tren Saatleri

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

AYDIN İSTASYONU:
Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 - (07.00 - 20.00)

İZMİR BASMANE İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma - (07.00 - 21.30)

Aydın Adnan Menderes Havalimanı Tren Bileti Fiyatları:

Aydın > Adnan Menderes Havalimanı Bölgesel Tren bilet fiyatı 23 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Aydın Adnan Menderes Havalimanı bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

izmir aydın tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.