Aydın - Denizli Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan, 2022 22:44

 
Aydın > Denizli Güzergahı Tren Seferleri Saatleri
İstasyon Trenler
1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren
Aydın 07:34 09:39 13:15 15:03
İmamköy x 09:46 x x
Umurlu 07:47 09:52 13:27 15:15
Köşk 07:56 10:01 13:36 15:24
Karaali 08:04 x 13:44 15:32
Sultanhisar 08:08 10:12 13:48 15:36
Atça 08:17 10:18 13:54 15:42
İsabeyli 08:23 10:24 14:00 15:48
Nazilli 08:31 10:31 14:11 16:00
Kuyucak 08:42 10:42 14:22 16:12
Pamukören 08:49 10:49 14:29 16:20
Horsunlu 08:54 10:54 14:34 16:26
Buharkent 09:16 11:06 14:46 16:39
Sarayköy 09:30 11:21 15:01 17:01
Goncalı 09:47 11:38 15:18 17:18
Denizli 09:58 11:49 15:29 17:29
Göller Ekspresi (Aydın - Denizli) Tren Saatleri >
Denizli - Aydın Tren Saatleri >
Aydın > Denizli Güzergahı Tren Seferleri Saatleri
İstasyon Trenler
5. Tren 6. Tren 7. Tren 8. Tren
Aydın 17:06 17:30 19:29 20:32
İmamköy x x x x
Umurlu 17:18 17:42 19:41 20:44
Köşk 17:27 17:51 19:50 20:53
Karaali x 17:59 x x
Sultanhisar 17:37 18:03 20:00 21:03
Atça 17:43 18:10 20:07 21:09
İsabeyli 17:49 18:16 x x
Nazilli 17:56 18:23 20:18 21:20
Kuyucak 18:07 18:34 20:29 21:31
Pamukören 18:14 18:41 20:36 21:38
Horsunlu 18:19 18:46 20:41 21:43
Buharkent 18:31 19:01 20:53 21:55
Sarayköy 18:45 19:15 21:07 22:09
Goncalı 19:02 19:32 21:24 22:26
Denizli 19:13 19:43 21:35 22:37
Göller Ekspresi (Aydın - Denizli) Tren Saatleri >
Denizli - Aydın Tren Saatleri >
 
Aydın Denizli tren saatleri

Aydın - Denizli Bölgesel Treni Hakkında

Aydın Denizli Bölgesel Treni güzergahı; Aydın, Umurlu, Köşk, Karaali, Sultanhisar, Atça, İsabeyli, Nazilli, Kuyucak, Pamukören, Horsunlu, Buharkent, Sarayköy, Goncalı, Denizli duraklarında her gün hizmet vermektedir. Aydın Denizli tren yolculuğu yaklaşık 2 saat 15 dakika sürmektedir.

Denizli - İzmir Tren Seferleri >

Aydın - İzmir Tren Seferleri >

Denizli - Adnanmenderes Havaalanı Tren Seferleri >

Aydın - Adnanmenderes Havaalanı Tren Seferleri >

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

DENİZLİ İSTASYONU:
Tel: 0258 268 28 31 - (06.00 - 18.00)

AYDIN İSTASYONU:
Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 - (07.00 - 20.00)

NAZİLLİ İSTASYONU:
Tel: 0256 312 49 79 / Dahili: 71351 - (06.30 - 20.30)

Aydın Denizli Tren Bileti Fiyatları:

Aydın > Denizli Bölgesel treni tam bilet fiyatı 21,5 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Aydın Denizli tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.