Antalya Amasya Otobüs Bileti

Antalya Amasya Otobüs Bileti Ara

Antalya Amasya Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 900,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 900,00 TL
Yolculuk Süresi 14 Saat 20 Dakika
Güzergah Uzunluğu 821 km
En Ucuz Otobüs Firması Mis Amasya Turizm
Popüler Otobüs Firması Topçam Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D715 üzerinden
 

Antalya Amasya Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Amasya arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 900 TL ile 900 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Amasya otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Amasya otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Amasya Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Amasya Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Amasya otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Amasya arasında günde 7 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Amasya otobüs yolculuğu ortalama 14 saat 20 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Isparta Otogarı, Afyon Otogarı, Ankara Otogarı, Kırıkkale Otogarı, Çorum Otogarı ve Amasya Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Amasya'da ise yazlar fazla kurak ve aşırı yağışlı değildir. Kışları ise ılıman olup, kara iklimi kadar soğuk değildir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Amasya’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Amasya güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. I. Beyazıt Camisi ve Külliyesi, Amasya Kalesi, Boraboy Gölü Tabiat Parkı, Amasya Arkeoloji Müzesi, Sabuncuoglu Tıp ve Cerrahi Müzesi, Kral Kaya Mezarları, Hazeranlar Konağı... Amasya'da gezilip görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır. Antalya Amasya otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Amasya seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Amasya Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Amasya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Amasya Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Amasya Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Amasya arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Amasya Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Amasya otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Amasya otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Amasya Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Amasya arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Amasya otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Amasya Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Amasya otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Amasya Faydalı Linkler