Antalya Batman Otobüs Bileti

Antalya Batman Otobüs Bileti Ara

Antalya Batman Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 800,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1000,00 TL
Yolculuk Süresi 19 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1221 km
En Ucuz Otobüs Firması Yeşil Erciş Seyahat
Popüler Otobüs Firması Star Batman Turizm
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90 üzerinden
 

Antalya Batman Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Batman arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 800 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Batman otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Batman otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Batman Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Batman Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Batman otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Batman arasında günde 13 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Batman otobüs yolculuğu ortalama 19 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Manavgat Otogarı, Alanya Otogarı, Anamur Otogarı, Mersin Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı, Şanlıurfa Otogarı, Diyarbakır Otogarı ve Batman Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Batman ise kışlar oldukça sert ve soğuk yazlar ise genelde çok sıcak geçmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Batman’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Batman güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Dicle Nehri, Mereto Dağı, Kıra Dağı, Gazan Çayı, Han Deresi, Hasankeyf Kalesi, Kozluk Kalesi, Rabat kalesi ve Bozıkan Kalesi ve daha birçok gezilip görülecek yer Batman'a seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Antalya Batman otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Batman seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Batman Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Batman Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Batman Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Batman Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Batman arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Batman Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Batman otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Batman otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Batman Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Batman arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Batman otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Batman Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Batman otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Batman Faydalı Linkler