Antalya Bingöl Otobüs Bileti

Antalya Bingöl Otobüs Bileti Ara

Antalya Bingöl Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1200,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1200,00 TL
Yolculuk Süresi 21 Saat 35 dakika
Güzergah Uzunluğu 1270 km
En Ucuz Otobüs Firması Kamil Koç
Popüler Otobüs Firması Öz Has Bingöl Turizm
Mola Durakları 6 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90 üzerinden
 

Antalya Bingöl Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Bingöl arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1200 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Bingöl otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Bingöl otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Bingöl Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Bingöl Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Bingöl otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Bingöl arasında günde 3 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Bingöl otobüs yolculuğu ortalama 21 saat 35 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Isparta Otogarı, Konya Otogarı, Aksaray Otogarı, Nevşehir Otogarı, Kayseri Otogarı, Malatya Otogarı, Elazığ Otogarı ve Bingöl Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Bingöl ise kışın ortalama sıcaklığın -9C°, yazın +39C° civarında olduğu bir coğrafyadadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Bingöl’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Bingöl güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Kral Kızı Kalesi, Sülbüs Dağı, Zağ Mağarası, Yolçatı Kayak Merkezi, Sebeterias Kalesi, Kös Kaplıcaları ve daha birçok gezilip görülecek yer Bingöl'e seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Antalya Bingöl otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Bingöl seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Bingöl Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Bingöl Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Bingöl Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Bingöl Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Bingöl arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Bingöl Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Bingöl otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Bingöl otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Bingöl Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Bingöl arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Bingöl otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Bingöl Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Bingöl otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Bingöl Faydalı Linkler