Antalya Bitlis Otobüs Bileti

Antalya Bitlis Otobüs Bileti Ara

Antalya Bitlis Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 780,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1200,00 TL
Yolculuk Süresi 22 Saat 40 dakika
Güzergah Uzunluğu 1334 km
En Ucuz Otobüs Firması Yeşil Erciş Seyahat
Popüler Otobüs Firması Vangölü Turizm
Mola Durakları 6 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90 üzerinden
 

Antalya Bitlis Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Bitlis arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 780 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Bitlis otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Bitlis otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Bitlis Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Bitlis Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Bitlis otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Bitlis arasında günde 8 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Bitlis otobüs yolculuğu ortalama 22 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Manavgat Otogarı, Alanya Otogarı, Anamur Otogarı, Mersin Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı, Şanlıurfa Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Batman Otogarı ve Bitlis Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Bitlis'te ise kışları soğuk ve kar yağışlı, yazları ise sıcak ve kurak geçer. Yıllık sıcaklık ortalaması +9.7 C civarındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Bitlis’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Bitlis güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Bitlis Etnografya Müzesi, Ahlat Müzesi, Nemrut Krater Gölü, Harabe Şehir ve daha birçok gezilip görülecek yer Bitlis'e seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Antalya Bitlis otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Bitlis seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Bitlis Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Bitlis Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Bitlis Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Bitlis Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Bitlis arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Ağrı Otogarı ve Bingöl Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Bitlis otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Bitlis otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Bitlis Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Bitlis arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Bitlis otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Bitlis Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Bitlis otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Bingöl Faydalı Linkler