Antalya Çorum Otobüs Bileti

Antalya Çorum Otobüs Bileti Ara

Antalya Çorum Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 700,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 850,00 TL
Yolculuk Süresi 12 Saat 20 Dakika
Güzergah Uzunluğu 726 km
En Ucuz Otobüs Firması Niksarkale Turizm
Popüler Otobüs Firması Metro Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D715 üzerinden
 

Antalya Çorum Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Çorum arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 700 TL ile 850 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Çorum otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Çorum otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Çorum Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Çorum Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Çorum otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Çorum arasında günde 12 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Çorum otobüs yolculuğu ortalama 12 saat 20 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Afyon Otogarı, Ankara Otogarı ve Çorum Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Çorum'da ise yazlar ılık, açık ve kurak, kışlarıysa sert, kar yağışlı ve parçalı bulutlu seyreder. Yıl boyunca sıcaklık ortalama -5°C ila +29°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Çorum’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Çorum güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Çorum ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Çorum Müzesi, Aslanlı Kapı, Boğazkale Müzesi, Hattuşaş Antik Kenti, İncesu Kanyonu, Boğazköy - Alacahöyük Milli Parkı'dır. Antalya Çorum otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Çorum seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Çorum Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Çorum Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Çorum Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Çorum Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Çorum arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Çorum Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Çorum otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Çorum otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Çorum Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Çorum arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Çorum otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Çorum Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Çorum otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Çorum Faydalı Linkler