Antalya Elazığ Otobüs Bileti

Antalya Elazığ Otobüs Bileti Ara

Antalya Elazığ Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1200,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1200,00 TL
Yolculuk Süresi 19 Saat 10 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1057 km
En Ucuz Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D300 üzerinden
 

Antalya Elazığ Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Elazığ arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1200 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Elazığ otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Elazığ otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Elazığ Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Elazığ Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Elazığ otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Elazığ arasında günde 8 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Elazığ otobüs yolculuğu ortalama 19 saat 10 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Isparta Otogarı, Konya Otogarı, Aksaray Otogarı, Nevşehir Otogarı, Malatya Otogarı ve Elazığ Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Elazığ ise kışların soğuk ve kar yağışlı, yazların ise sıcak ve kurak geçtiği bir bölgededir. Sıcaklık yıl içinde -5°C ile +34°C arasında ölçülür. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Elazığ’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Elazığ güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Harput Antik Kenti ve Harput Kalesi, Hazar Gölü, Hazarbaba Kayak Merkezi, Golan Kaplıcaları, Keban Baraj Gölü, Çırçır Şelalesi, Saklıkapı Kanyonu ve Kara Leylek Kanyonu ve daha birçok gezilip görülecek yer Elazığ'a seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Antalya Elazığ otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Elazığ seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Elazığ Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Elazığ Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Elazığ Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Elazığ Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Elazığ arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Elazığ Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Elazığ otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Elazığ otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Elazığ Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Elazığ arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Elazığ otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Elazığ Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Elazığ otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Elazığ Faydalı Linkler