Antalya Hatay Otobüs Bileti

Antalya Hatay Otobüs Bileti Ara

Antalya Hatay Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 600,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 800,00 TL
Yolculuk Süresi 14 Saat 10 Dakika
Güzergah Uzunluğu 798 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Güney Akdeniz Seyahat
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D330 üzerinden
 

Antalya Hatay Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Hatay arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 600 TL ile 800 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Hatay otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Hatay otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Hatay Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Hatay Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Hatay otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Hatay arasında günde 17 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Hatay otobüs yolculuğu ortalama 14 saat 10 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Manavgat Otogarı, Alanya Otogarı, Anamur Otogarı, Mersin Otogarı, Adana Otogarı ve Hatay Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Hatay'da ise yılda sadece birkaç gün kar yağışı görülür. Kışlar ılıman ve bol yağışlı geçerken, yazlarsa aşırı sıcak ve kuraktır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Hatay’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Hatay güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Antakya Arkeoloji Müzesi, Titus Kaya Tüneli, Habib-i Neccar Camisi, Eski Antakya, Vakıflı Köyü, Uzun Çarşı, St Pierre Kilisesi ve daha birçok gezilip görülecek yer Hatay'a seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Antalya Hatay otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Hatay seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Hatay Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Hatay Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Hatay Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Hatay Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Hatay arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Hatay Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Hatay otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Hatay otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Hatay Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Hatay arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Hatay otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Hatay Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Hatay otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Hatay Faydalı Linkler