Antalya Kayseri Otobüs Bileti

Antalya Kayseri Otobüs Bileti Ara

Antalya Kayseri Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 300,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 600,00 TL
Yolculuk Süresi 10 Saat 45 Dakika
Güzergah Uzunluğu 609 km
En Ucuz Otobüs Firması Yeni As Bayburt
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D300 üzerinden
 

Antalya Kayseri Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Kayseri arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 300 TL ile 600 TL arasında değişmektedir. Güncel, kampanyalı, indirimli otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Kayseri otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Kayseri Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Kayseri Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Kayseri otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Kayseri arasında günde 25 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Kayseri otobüs yolculuğu ortalama 10 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Konya Otogarı, Aksaray Otogarı ve Kayseri Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Kayseri ise yaz aylarında havanın, ılık, kurak ve güneşli, kışınsa soğuk, kar yağışlı olduğu bir coğrafyadadır. Yıl boyunca sıcaklıklar ortalama -6°C ila +31°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Kayseri’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Kayseri güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Erciyes Dağı, Soğanlı Vadisi, Erciyes Kayak Merkezi, Selçuklu Müzesi, Hunat Hatun Külliyesi ve daha birçok gezilip görülecek yer Kayseri'ye seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Antalya Kayseri otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Kayseri seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Kayseri Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Kayseri Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kayseri Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Kayseri Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Kayseri arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Kayseri Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Kayseri otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Kayseri otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Kayseri Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Kayseri arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Kayseri otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Kayseri Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Kayseri otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Kayseri Faydalı Linkler