İstanbul Kayseri Otobüs Bileti

İstanbul Kayseri Otobüs Bileti Ara

İstanbul Kayseri Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 400,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 800,00 TL
Yolculuk Süresi 12 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 779 km
En Ucuz Otobüs Firması Malatya Medine Turizm
Popüler Otobüs Firması Metro Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-4 üzerinden
 

İstanbul Kayseri Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Kayseri arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 400 TL ile 800 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Kayseri otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Kayseri otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Kayseri Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Kayseri Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Kayseri otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Kayseri arasında günde 170 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Kayseri otobüs yolculuğu ortalama 11 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı, Kocaeli Otogarı, Sakarya Otogarı, Bolu Otogarı, Ankara AŞTİ Otogarı, Kırıkkale Otogarı, Kırşehir Otogarı ve Kayseri Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinde olsa da Karadeniz'e yakın olduğu için bol yağış alır. Yazlar sıcak, kışlar soğuk geçer. Kayseri'de soğuk bir hava hakimdir, yazlar sıcak geçse de kışlar bol kar yağışlı geçer. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Kayseri’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Kayseri güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Özellikle üniversite açılma ve kapanma zamanları bu güzergahtaki seferlere talep artmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında İstanbul'dan Kayseri'ye seyahatler çoğalmaktadır. İstanbul Kayseri otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Kayseri seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Kayseri Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Kayseri Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kayseri Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Kayseri Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Kayseri arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Kayseri Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Kayseri otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Kayseri otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Kayseri Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Kayseri arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Kayseri otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Kayseri İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Kayseri otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Kayseri Faydalı Linkler