Antalya Kilis Otobüs Bileti

Antalya Kilis Otobüs Bileti Ara

Antalya Kilis Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 850,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 850,00 TL
Yolculuk Süresi 14 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 865 km
En Ucuz Otobüs Firması Çayırağası Vip Turizm
Popüler Otobüs Firması Çayırağası Vip Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90 üzerinden
 

Antalya Kilis Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Kilis arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 850 TL ile 850 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Kilis otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Kilis otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Kilis Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Kilis Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Kilis otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Kilis arasında günde 1 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Kilis otobüs yolculuğu ortalama 14 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Manavgat Otogarı, Alanya Otogarı, Anamur Otogarı, Mersin Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı ve Kilis Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Kilis'te ise yazları sıcak ve kurak olmakla birlikte kışlarıysa sert soğuk ve bulutlu seyreder. Yıl içinde iki aylık süreyle kar yağar ve yıl boyunca sıcaklıklar +1°C ile +35°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Kilis’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Kilis güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Ravanda Kalesi, Oylum Höyük, Pirlioglu Camii, Ulu Cami, Şeyh Mansur Türbesi, Hisar Çamlığı Tabiat Parkı Kilis ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Antalya Kilis otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Kilis seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Kilis Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Kilis Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kilis Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Kilis Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Kilis arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Kilis Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Kilis otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Kilis otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Kilis Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Kilis arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Kilis otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Kilis Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Kilis otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Kilis Faydalı Linkler