Antalya Sinop Otobüs Bileti

Antalya Sinop Otobüs Bileti Ara

Antalya Sinop Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 999,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1100,00 TL
Yolculuk Süresi 16 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 907 km
En Ucuz Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D695 üzerinden
 

Antalya Sinop Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Sinop arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 999 TL ile 1100 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Sinop otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Sinop otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Sinop Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Sinop Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Sinop otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Sinop arasında günde 1 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Sinop otobüs yolculuğu ortalama 16 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Afyon Otogarı, Ankara Otogarı, Karabük Otogarı, Kastamonu Otogarı ve Sinop Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Sinop'ta ise yazlar ılık, nemli ve açık iken kışlar ise uzun, soğuk ve bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalaması +4°C ile +28°C arasında ölçülür. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Sinop’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Sinop güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Hamsilos Koyu, İnceburun Deniz Feneri, Erfelek Tatlıca Şelaleleri Tabiat Parkı, Sinop Kalesi, Tarihi Sinop Cezaevi, Sinop Arkeoloji Müzesi… Sinop ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Antalya Sinop otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Sinop seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Sinop Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Sinop Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Sinop Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Sinop Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Sinop arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Sinop Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Sinop otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Sinop otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Sinop Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Sinop arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Sinop otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Sinop Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Sinop otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Sinop Faydalı Linkler