Ardahan Rize Otobüs Bileti

Ardahan Rize Otobüs Bileti Ara

Ardahan Rize Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 450,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 450,00 TL
Yolculuk Süresi 05 Saat 25 Dakika
Güzergah Uzunluğu 259km
En Ucuz Otobüs Firması Özlem Ardahan
Popüler Otobüs Firması Yeşil Artvin Ekspres
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Artvin Ardahan Yolu/D010/E70
 

Ardahan Rize Otobüs Bileti Ne Kadar?

Ardahan Rize arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 450 TL ile 450 TL arasında değişmektedir. Güncel Ardahan - Rize otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Ardahan Rize otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Ardahan Rize Popüler Otobüs Biletleri

Ardahan - Rize Otobüs Seferi Hakkında

Ardahan Rize otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Ardahan Rize arasında günde 2 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Ardahan Rize otobüs yolculuğu ortalama 5 saat 25 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Ardahan Otogarı, Artvin Otogarı ve Rize Otogarıdır. Ardahan ilimizde sert karasal iklim özellikleri görülmektedir, kış ayları boyunca hava soğuk ve kar yağışlı geçer, yaz ayları ise ılık geçer. Rize'de ise yazlar ılık, nemli genellikle yağışlı ve güneşli geçerken, kışlar uzun, çok soğuk, karlı ve bulutludur. Yıl içinde havanın ısısı +3°C ila +27°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Ardahan’dan Rize’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Ardahan Rize güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Rize Kalesi, Ayder Kaplıcaları, Şahin Tepesi, Palovit Şelalesi, Tarihi Rize Çarşısı, Rize Müzesi, Elevit Yaylası, Sal Yaylası, Gito Yaylası, Kıble Dağı Cami, Anzer Yaylası, Ayder Yaylası ve Zilkale... Rize ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Ardahan Rize otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Ardahan Rize seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Ardahan Seyahat Yazıları

Rize Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Ardahan Rize Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ardahan Kalkışlı Otobüs Seferleri

Rize Varışlı Otobüs Seferleri

 

Ardahan Rize Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Ardahan Rize arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Ardahan Otogarı ve Rize Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Ardahan Rize otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Ardahan Rize otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Ardahan Rize Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Ardahan Rize arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Ardahan Rize otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Ardahan Rize Ardahan güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Ardahan Rize otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Ardahan Faydalı Linkler

Rize Faydalı Linkler