İzmir Rize Otobüs Bileti

İzmir Rize Otobüs Bileti Ara

İzmir Rize Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 570,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 620,00 TL
Yolculuk Süresi 20 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1485km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Sahil Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 ve D010/E70
 

İzmir Rize Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Rize arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 570 TL ile 620 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Rize otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Rize otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Rize Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Rize Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Rize otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Rize arasında günde 6 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Rize otobüs yolculuğu ortalama 20 saat 46 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Uşak Otogarı, Afyon Otogarı, Ankara Otogarı, Çorum Otogarı, Merzifon Otogarı, Samsun Otogarı, Ordu Otogarı, Giresun Otogarı, Trabzon Otogarı ve Rize Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Rize'de ise yazlar ılık, nemli genellikle yağışlı ve açık gerçerken, kışlar çok soğuk, karlı ve bulutludur. Yıl içinde havanın ısısı +3°C ila +27°C arasında ölçülür. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Rize’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Rize güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Rize Karadeniz Bölgesi'nin en yeşil en popüler gezi rotalarından biridir. Yaylaları, dereleri, tabiat güzellikleri ve tarihi yerleri ve özellikle yöresel yemekleri ile en fazla ziyaretçi alan illerimizdendir. İzmir Rize otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Rize seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Rize Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Rize Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Rize Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Rize Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Rize arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Rize Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Rize otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Rize otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Rize Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Rize arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Rize otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Rize İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Rize otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Rize Faydalı Linkler