Antalya Rize Otobüs Bileti

Antalya Rize Otobüs Bileti Ara

Antalya Rize Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1000,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1250,00 TL
Yolculuk Süresi 22 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1318 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Lüks Karadeniz Seyahat
Mola Durakları 6 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D010/E70 üzerinden
 

Antalya Rize Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Rize arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1000 TL ile 1250 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Rize otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Rize otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Rize Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Rize Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Rize otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Rize arasında günde 5 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Rize otobüs yolculuğu ortalama 22 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Afyon Otogarı, Ankara Otogarı, Çorum Otogarı, Samsun Otogarı, Ordu Otogarı, Giresun Otogarı, Trabzon Otogarı ve Rize Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Rize'de ise yazlar ılık, nemli genellikle yağışlı ve güneşli geçerken, kışlar uzun, çok soğuk, karlı ve bulutludur. Yıl içinde havanın ısısı +3°C ila +27°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Rize’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Rize güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Rize Kalesi, Ayder Kaplıcaları, Şahin Tepesi, Palovit Şelalesi, Tarihi Rize Çarşısı, Rize Müzesi, Elevit Yaylası, Sal Yaylası, Gito Yaylası, Kıble Dağı Cami, Anzer Yaylası, Ayder Yaylası ve Zilkale... Rize ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Antalya Rize otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Rize seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Rize Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Rize Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Rize Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Rize Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Rize arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Rize Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Rize otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Rize otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Rize Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Rize arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Rize otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Rize Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Rize otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Rize Faydalı Linkler