İstanbul Rize Otobüs Bileti

İstanbul Rize Otobüs Bileti Ara

İstanbul Rize Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 900,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1050,00 TL
Yolculuk Süresi 18 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1136 km
En Ucuz Otobüs Firması Sahil Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E80/D010/E70 üzerinden
 

İstanbul Rize Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Rize arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 900 TL ile 1050 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Rize otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Rize otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Rize Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Rize Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Rize otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Rize arasında günde 56 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Rize otobüs yolculuğu ortalama 18 saat 20 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Sakarya Otogarı, Bolu Otogarı, Samsun Otogarı, Ordu Otogarı, Giresun Otogarı, Trabzon Otogarı ve Rize Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinde olduğu için yılın büyük bölümü yağış alır. Yazları sıcak, kışları soğuk ve yağışlı geçer, bu özelliği ile de Karadeniz iklimini andırır. Rize'de Karadeniz ikliminin en yoğun özelliklerini hissedersiniz. Kışlar bol yağışlı ve serin geçmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Rize’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Rize güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu güzergahta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında İstanbul'dan Rize'ye seyahatler çoğalmaktadır. İstanbul Rize otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Rize seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Rize Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Trabzon Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Rize Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Rize Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Rize arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Rize Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Rize otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Rize otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Rize Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Rize arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Rize otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Rize İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Rize otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Rize Faydalı Linkler