Ardahan Şanlıurfa Otobüs Bileti

Ardahan Şanlıurfa Otobüs Bileti Ara

Ardahan Şanlıurfa Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 800,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1100,00 TL
Yolculuk Süresi 13 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 717 km
En Ucuz Otobüs Firması Star Diyarbakır Turizm
Popüler Otobüs Firması Öz Has Bingöl Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D950 üzerinden
 

Ardahan Şanlıurfa Otobüs Bileti Ne Kadar?

Ardahan Şanlıurfa arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 800 TL ile 1100 TL arasında değişmektedir. Güncel Ardahan - Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Ardahan Şanlıurfa otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Ardahan Şanlıurfa Popüler Otobüs Biletleri

Ardahan - Şanlıurfa Otobüs Seferi Hakkında

Ardahan Şanlıurfa otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Ardahan Şanlıurfa arasında günde 2 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Ardahan Şanlıurfa otobüs yolculuğu ortalama 13 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Ardahan Otogarı, Kars Otogarı, Erzurum Otogarı, Diyarbakır Otogarı ve Şanlıurfa Otogarıdır. Ardahan ilimizde sert karasal iklim özellikleri görülmektedir, kış ayları boyunca hava soğuk ve kar yağışlı geçer, yaz ayları ise ılık geçer. Şanlıurfa'da ise yazlar bunaltıcı sıcak, kurak, kışlarsa çok soğuk, karlı ve bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalaması +2°C ile +38°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Ardahan’dan Şanlıurfa’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Ardahan Şanlıurfa güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Balıklıgöl, Mevlid-i Halil Camii, Harran Evleri, Göbeklitepe, Şuayb Şehri, Halfeti... Şanlıurfa ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Ardahan Şanlıurfa otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Ardahan Şanlıurfa seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Ardahan Seyahat Yazıları

Şanlıurfa Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Ardahan Şanlıurfa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ardahan Kalkışlı Otobüs Seferleri

Şanlıurfa Varışlı Otobüs Seferleri

 

Ardahan Şanlıurfa Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Ardahan Şanlıurfa arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Ardahan Otogarı ve Şanlıurfa Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Ardahan Şanlıurfa otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Ardahan Şanlıurfa otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Ardahan Şanlıurfa Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Ardahan Şanlıurfa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Ardahan Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Ardahan Şanlıurfa Ardahan güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Ardahan Şanlıurfa otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Ardahan Faydalı Linkler

Şanlıurfa Faydalı Linkler