İstanbul Şanlıurfa Otobüs Bileti

İstanbul Şanlıurfa Otobüs Bileti Ara

İstanbul Şanlıurfa Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 600,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1000,00 TL
Yolculuk Süresi 18 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1282 km
En Ucuz Otobüs Firması Siirt Has Bağtaş Turizm
Popüler Otobüs Firması Şanlıurfa Astor Seyahat
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Ankara Tarsus Otoyolu/O-21/E90
 

İstanbul Şanlıurfa Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Şanlıurfa arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 600 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Şanlıurfa otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Şanlıurfa Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Şanlıurfa Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Şanlıurfa otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Şanlıurfa arasında günde 97 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Şanlıurfa otobüs yolculuğu ortalama 18 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Gebze Otogarı, Sakarya Otogarı, Düzce Otogarı, Ankara Otogarı, Niğde Otogarı, Adana Otogarı, Gaziantep Otogarı ve Şanlıurfa Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinde olduğu için yılın büyük bölümü yağış alır. Yazları sıcak, kışları soğuk ve yağışlı geçse de çok çeşitli iklim özellikleri ve hava şartları görülmektedir. Şanlıurfa'da yazlar çok sıcak ve kurak kışlar ise bol yağışlı soğuk geçmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Şanlıurfa’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Şanlıurfa güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu güzergahta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında İstanbul'dan Şanlıurfa'ya seyahatler çoğalmaktadır. İstanbul Şanlıurfa otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Şanlıurfa seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Şanlıurfa Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Şanlıurfa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Şanlıurfa Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Şanlıurfa Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Şanlıurfa arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Şanlıurfa Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Şanlıurfa otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Şanlıurfa otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Şanlıurfa Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Şanlıurfa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Şanlıurfa İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Şanlıurfa otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Şanlıurfa Faydalı Linkler