İzmir Şanlıurfa Otobüs Bileti

İzmir Şanlıurfa Otobüs Bileti Ara

İzmir Şanlıurfa Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 550,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1200,00 TL
Yolculuk Süresi 18 Saat 35 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1251 km
En Ucuz Otobüs Firması Siirt Petrol Turizm
Popüler Otobüs Firması Özlem Diyarbakır Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90 üzerinden
 

İzmir Şanlıurfa Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Şanlıurfa arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 550 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Şanlıurfa otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Şanlıurfa Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Şanlıurfa Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Şanlıurfa otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Şanlıurfa arasında günde 25 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Şanlıurfa otobüs yolculuğu ortalama 18 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Uşak Otogarı, Afyon Otogarı, Konya Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı ve Şanlıurfa Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Şanlıurfa ise yazlar çok sıcak ve bunaltıcı, kışlarsa aşırı soğuk, karlı ve bulutludur. Yıl içi ortalama sıcaklık +2°C ile +38°C arasında seyreder. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Şanlıurfa’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Şanlıurfa güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Şanlıurfa mutfağı özellikle gurme turlarının vazgeçilmez rotasıdır. Lezzetli kebaplar başta olmak üzere yöresel lezzetler ve tatlılar için şehri çok sayıda turist ziyaret etmektedir. İzmir Şanlıurfa otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Şanlıurfa seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Şanlıurfa Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Şanlıurfa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Şanlıurfa Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Şanlıurfa Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Şanlıurfa arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Şanlıurfa Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Şanlıurfa otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Şanlıurfa otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Şanlıurfa Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Şanlıurfa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Şanlıurfa İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Şanlıurfa otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Şanlıurfa Faydalı Linkler