Antalya Şanlıurfa Otobüs Bileti

Antalya Şanlıurfa Otobüs Bileti Ara

Antalya Şanlıurfa Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 500,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 800,00 TL
Yolculuk Süresi 15 Saat 35 Dakika
Güzergah Uzunluğu 974 km
En Ucuz Otobüs Firması Özlem Batman
Popüler Otobüs Firması Öz Diyarbakır
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90 üzerinden
 

Antalya Şanlıurfa Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Şanlıurfa arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 500 TL ile 800 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Şanlıurfa otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Şanlıurfa Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Şanlıurfa Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Şanlıurfa otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Şanlıurfa arasında günde 33 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Şanlıurfa otobüs yolculuğu ortalama 15 saat 35 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Manavgat Otogarı, Alanya Otogarı, Anamur Otogarı, Mersin Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı ve Şanlıurfa Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Şanlıurfa'da ise yazlar bunaltıcı sıcak, kurak, kışlarsa çok soğuk, karlı ve bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalaması +2°C ile +38°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Şanlıurfa’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Şanlıurfa güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Balıklıgöl, Mevlid-i Halil Camii, Harran Evleri, Göbeklitepe, Şuayb Şehri, Halfeti... Şanlıurfa ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Antalya Şanlıurfa otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Şanlıurfa seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Şanlıurfa Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Şanlıurfa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Şanlıurfa Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Şanlıurfa Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Şanlıurfa arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Şanlıurfa Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Şanlıurfa otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Şanlıurfa otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Şanlıurfa Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Şanlıurfa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Şanlıurfa Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Şanlıurfa otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Şanlıurfa Faydalı Linkler