Batman Çorum Otobüs Bileti

Batman Çorum Otobüs Bileti Ara

Batman Çorum Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1000,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1100,00 TL
Yolculuk Süresi 15 Saat 10 Dakika
Güzergah Uzunluğu 864 km
En Ucuz Otobüs Firması Mis Amasya
Popüler Otobüs Firması Tokat Yıldızı
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D180 üzerinden
 

Batman Çorum Otobüs Bileti Ne Kadar?

Batman Çorum arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1000 TL ile 1100 TL arasında değişmektedir. Güncel Batman - Çorum otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Batman Çorum otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Batman Çorum Popüler Otobüs Biletleri

Batman - Çorum Otobüs Seferi Hakkında

Batman Çorum otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Batman Çorum arasında günde 3 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Batman Çorum otobüs yolculuğu ortalama 15 saat 10 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Batman Otogarı, Bismil Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Elazığ Otogarı, Malatya Otogarı, Sivas Otogarı ve Çorum Otogarıdır. Batman iklimi ve bölgesi gereği uzak Akdeniz iklimini hissettirse de kış aylarında hava sert soğuktur ve yağışlı geçer, yaz ayları sıcak ve kurak geçer. Çorum'da ise yazlar ılık, açık ve kurak, kışlarıysa sert, kar yağışlı ve parçalı bulutlu seyreder. Yıl boyunca sıcaklık ortalama -5°C ila +29°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Batman’dan Çorum’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Batman Çorum güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Çorum ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Sakaeli Kaya Mezarları, Bayramören Tarihi Ahşap Köprüsü, Çorum ziyaretinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler; Çorum Müzesi, Aslanlı Kapı, Boğazkale Müzesi, Hattuşaş Antik Kenti, İncesu Kanyonu, Boğazköy - Alacahöyük Milli Parkı'dır. Batman Çorum otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Batman Çorum seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Batman Seyahat Yazıları

Çorum Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Batman Çorum Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Kalkışlı Otobüs Seferleri

Çorum Varışlı Otobüs Seferleri

 

Batman Çorum Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Batman Çorum arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Batman Otogarı ve Çorum Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Batman Çorum otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Batman Çorum otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Batman Çorum Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Batman Çorum arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Batman Çorum otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Batman Çorum Batman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Batman Çorum otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Batman Faydalı Linkler

Çorum Faydalı Linkler