Bingöl Diyarbakır Otobüs Bileti

Bingöl Diyarbakır Otobüs Bileti Ara

Bingöl Diyarbakır Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 150,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 250,00 TL
Yolculuk Süresi 02 Saat 20 Dakika
Güzergah Uzunluğu 142 km
En Ucuz Otobüs Firması Öz Bingöl
Popüler Otobüs Firması Öz Bingöl
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D950 üzerinden
 

Bingöl Diyarbakır Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bingöl Diyarbakır arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 150 TL ile 250 TL arasında değişmektedir. Güncel Bingöl - Diyarbakır otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bingöl Diyarbakır otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bingöl Diyarbakır Popüler Otobüs Biletleri

Bingöl - Diyarbakır Otobüs Seferi Hakkında

Bingöl Diyarbakır otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bingöl Diyarbakır arasında günde 17 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bingöl Diyarbakır otobüs yolculuğu ortalama 2 saat 20 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bingöl Otogarı ve Diyarbakır Otogarıdır. Bingöl ilinde kara iklimi özellikleri görülmektedir, kışlar soğuk ve yoğun kar yağışlı geçmektedir. Yaz aylarında hava ısınır ve sıcak seyreder. Diyarbakır'da ise sert bir kara iklimi hüküm sürmektedir. Yıl içi sıcaklık ortalaması mevsime göre bazen -8°C altında ve +42°C üzerinde olur. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bingöl’den Diyarbakır’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bingöl Diyarbakır güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ve yaz aylarında Bingöl ilinden Diyarbakır’a otobüs bileti satışları artmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Diyarbakır Ulu Cami, Tarihi Hasan Paşa Hanı, Diyarbakır Kültür Evi, Ahmet Arif Edebiyat Müzesi, Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi, Cemil Paşa Konağı, Ziya Gökalp Müzesi, İskenderpaşa Konağı Diyarbakır ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Bingöl Diyarbakır otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bingöl Diyarbakır seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Bingöl Seyahat Yazıları

Diyarbakır Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bingöl Diyarbakır Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bingöl Kalkışlı Otobüs Seferleri

Diyarbakır Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bingöl Diyarbakır Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bingöl Diyarbakır arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bingöl Otogarı ve Diyarbakır Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bingöl Diyarbakır otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bingöl Diyarbakır otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bingöl Diyarbakır Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bingöl Diyarbakır arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bingöl Diyarbakır otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bingöl Diyarbakır Bingöl güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bingöl Diyarbakır otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bingöl Faydalı Linkler

Diyarbakır Faydalı Linkler