Balıkesir Diyarbakır Otobüs Bileti

Balıkesir Diyarbakır Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Diyarbakır Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1300,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1300,00 TL
Yolculuk Süresi 21 Saat 55 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1478 km
En Ucuz Otobüs Firması Star Batman
Popüler Otobüs Firması Lüks Batman
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Ankara Tarsus Yolu
 

Balıkesir Diyarbakır Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Diyarbakır arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1300 TL ile 1300 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Diyarbakır otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Diyarbakır otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Diyarbakır Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Diyarbakır Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Diyarbakır otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Diyarbakır arasında günde 3 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Diyarbakır otobüs yolculuğu ortalama 21 saat 55 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı, Eskişehir Otogarı, Ankara Otogarı, Aksaray Otogarı, Niğde Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı, Şanlıurfa Otogarı ve Diyarbakır Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Diyarbakır'da ise sert bir kara iklimi hüküm sürmektedir. Yıl içi sıcaklık ortalaması mevsime göre bazen -8°C altında ve +42°C üzerinde olur. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Diyarbakır’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Diyarbakır güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Diyarbakır Ulu Cami, Tarihi Hasan Paşa Hanı, Diyarbakır Kültür Evi, Ahmet Arif Edebiyat Müzesi, Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi, Cemil Paşa Konağı, Ziya Gökalp Müzesi, İskenderpaşa Konağı Diyarbakır ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Balıkesir Diyarbakır otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Diyarbakır seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Diyarbakır Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Diyarbakır Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Diyarbakır Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Diyarbakır Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Diyarbakır arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Diyarbakır Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Diyarbakır otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Diyarbakır otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Diyarbakır Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Diyarbakır arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Diyarbakır otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Diyarbakır Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Diyarbakır otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Diyarbakır Faydalı Linkler