Antalya Diyarbakır Otobüs Bileti

Antalya Diyarbakır Otobüs Bileti Ara

Antalya Diyarbakır Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 650,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1000,00 TL
Yolculuk Süresi 18 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1125 km
En Ucuz Otobüs Firması Kamil Koç
Popüler Otobüs Firması Öz Diyarbakır Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90 üzerinden
 

Antalya Diyarbakır Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Diyarbakır arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 650 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Diyarbakır otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Diyarbakır otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Diyarbakır Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Diyarbakır Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Diyarbakır otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Diyarbakır arasında günde 21 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Diyarbakır otobüs yolculuğu ortalama 18 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Manavgat Otogarı, Alanya Otogarı, Anamur Otogarı, Mersin Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı, Şanlıurfa Otogarı ve Diyarbakır Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Diyarbakır'da ise sert bir kara iklimi hüküm sürmektedir. Yıl içi sıcaklık ortalaması mevsime göre bazen -8°C altında ve +42°C üzerinde olur. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Diyarbakır’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Diyarbakır güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Diyarbakır Ulu Cami, Tarihi Hasan Paşa Hanı, Diyarbakır Kültür Evi, Ahmet Arif Edebiyat Müzesi, Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi, Cemil Paşa Konağı, Ziya Gökalp Müzesi, İskenderpaşa Konağı Diyarbakır ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Antalya Diyarbakır otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Diyarbakır seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Diyarbakır Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Diyarbakır Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Diyarbakır Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Diyarbakır Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Diyarbakır arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Diyarbakır Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Diyarbakır otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Diyarbakır otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Diyarbakır Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Diyarbakır arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Diyarbakır otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Diyarbakır Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Diyarbakır otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Diyarbakır Faydalı Linkler