Bingöl Kars Otobüs Bileti

Bingöl Kars Otobüs Bileti Ara

Bingöl Kars Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 650,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 750,00 TL
Yolculuk Süresi 6 Saat 05 Dakika
Güzergah Uzunluğu 384 km
En Ucuz Otobüs Firması Star Diyarbakır
Popüler Otobüs Firması Öz Has Bingöl
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D950 üzerinden
 

Bingöl Kars Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bingöl Kars arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 650 TL ile 750 TL arasında değişmektedir. Güncel Bingöl - Kars otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bingöl Kars otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bingöl Kars Popüler Otobüs Biletleri

Bingöl - Kars Otobüs Seferi Hakkında

Bingöl Kars otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bingöl Kars arasında günde 9 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bingöl Kars otobüs yolculuğu ortalama 06 saat 05 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bingöl Otogarı, Karlıova Otogarı, Erzurum Otogarı ve Kars Otogarıdır. Bingöl ilinde kara iklimi özellikleri görülmektedir, kışlar soğuk ve yoğun kar yağışlı geçmektedir. Yaz aylarında hava ısınır ve sıcak seyreder. Kars'ta ise yüksek yayla iklimi hakimdir. Kış mevsimi uzun ve sert, yazlar ise ılıman hatta serince geçen bir iklimi vardır. Yıl boyu ısı ortalamaları -15°C ile +26°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bingöl’den Kars’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bingöl Kars güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ve yaz aylarında Bingöl ilinden Kars’a otobüs bileti satışları artmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Ani Antik Kenti, Sarıkamış Kış Turizm Merkezi, Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi, Kars Kalesi, Ani Katedrali, Havariler Müzesi ve daha birçok gezilip görülecek yer Kars'a seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Bingöl Kars otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bingöl Kars seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Bingöl Seyahat Yazıları

Kars Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bingöl Kars Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bingöl Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kars Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bingöl Kars Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bingöl Kars arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bingöl Otogarı ve Kars Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bingöl Kars otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bingöl Kars otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bingöl Kars Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bingöl Kars arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bingöl Kars otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bingöl Kars Bingöl güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bingöl Kars otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bingöl Faydalı Linkler

Kars Faydalı Linkler