Bingöl Rize Otobüs Bileti

Bingöl Rize Otobüs Bileti Ara

Bingöl Rize Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 700,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 900,00 TL
Yolculuk Süresi 08 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 426 km
En Ucuz Otobüs Firması Özlem Cizre Nuh
Popüler Otobüs Firması Cesur Bingöl Seyahat
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D925 üzerinden
 

Bingöl Rize Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bingöl Rize arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 700 TL ile 900 TL arasında değişmektedir. Güncel Bingöl - Rize otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bingöl Rize otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bingöl Rize Popüler Otobüs Biletleri

Bingöl - Rize Otobüs Seferi Hakkında

Bingöl Rize otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bingöl Rize arasında günde 5 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bingöl Rize otobüs yolculuğu ortalama 8 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bingöl Otogarı, Erzurum Otogarı ve Rize Otogarıdır. Bingöl ilinde kara iklimi özellikleri görülmektedir, kışlar soğuk ve yoğun kar yağışlı geçmektedir. Yaz aylarında hava ısınır ve sıcak seyreder. Rize'de ise yazlar ılık, nemli genellikle yağışlı ve güneşli geçerken, kışlar uzun, çok soğuk, karlı ve bulutludur. Yıl içinde havanın ısısı +3°C ila +27°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bingöl’den Rize’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bingöl Rize güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ve yaz aylarında Bingöl ilinden Rize’ye otobüs bileti satışları artmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Rize Kalesi, Ayder Kaplıcaları, Şahin Tepesi, Palovit Şelalesi, Tarihi Rize Çarşısı, Rize Müzesi, Elevit Yaylası, Sal Yaylası, Gito Yaylası, Kıble Dağı Cami, Anzer Yaylası, Ayder Yaylası ve Zilkale… Rize ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Bingöl Rize otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bingöl Rize seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Bingöl Seyahat Yazıları

Rize Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bingöl Rize Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bingöl Kalkışlı Otobüs Seferleri

Rize Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bingöl Rize Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bingöl Rize arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bingöl Otogarı ve Rize Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bingöl Rize otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bingöl Rize otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bingöl Rize Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bingöl Rize arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bingöl Rize otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bingöl Rize Bingöl güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bingöl Rize otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bingöl Faydalı Linkler

Rize Faydalı Linkler