Bitlis Mardin Otobüs Bileti

Bitlis Mardin Otobüs Bileti Ara

Bitlis Mardin Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 650,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 650,00 TL
Yolculuk Süresi 4 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 283 km
En Ucuz Otobüs Firması Vangölü Turizm
Popüler Otobüs Firması Vangölü Turizm
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D950 üzerinden
 

Bitlis Mardin Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bitlis Mardin arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 650 TL ile 650 TL arasında değişmektedir. Güncel Bitlis - Mardin otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bitlis Mardin otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bitlis Mardin Popüler Otobüs Biletleri

Bitlis - Mardin Otobüs Seferi Hakkında

Bitlis Mardin otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bitlis Mardin arasında günde 3 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bitlis Mardin otobüs yolculuğu ortalama 4 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bitlis Otogarı, Batman Otogarı ve Mardin Otogarıdır. Bitlis ilimizde karasal iklimin özellikleri görülmektedir, kışlar soğuk ve kar yağışlı geçerken, yaz ayları sıcak ve kurak geçmektedir. Mardin ise yazları sıcak ve kurak geçse de kış aylarında kar yağışlı ve sert soğuk bir iklim etkisindedir. Sıcaklık ortalaması -2°C ile +37°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bitlis’ten Mardin’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bitlis Mardin güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ve yaz aylarında Bitlis ilinden Mardin’e otobüs bileti satışları artmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Dara Mezopotamya Harabeleri, Kasımiye Medresesi, Mardin Ulu Camisi, Zinciriye Medresesi, Mardin Müzesi, Kırklar Kilisesi, Mardin Kalesi… Mardin ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Bitlis Mardin otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bitlis Mardin seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Bitlis Seyahat Yazıları

Mardin Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bitlis Mardin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bitlis Kalkışlı Otobüs Seferleri

Mardin Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bitlis Mardin Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bitlis Mardin arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bitlis Otogarı ve Mardin Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bitlis Mardin otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bitlis Mardin otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bitlis Mardin Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bitlis Mardin arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bitlis Mardin otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bitlis Mardin Bitlis güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bitlis Mardin otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bitlis Faydalı Linkler

Mardin Faydalı Linkler