Antalya Mardin Otobüs Bileti

Antalya Mardin Otobüs Bileti Ara

Antalya Mardin Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1000,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1000,00 TL
Yolculuk Süresi 18 Saat
Güzergah Uzunluğu 1161 km
En Ucuz Otobüs Firması Cizre İtimat
Popüler Otobüs Firması Cizre İtimat
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90 üzerinden
 

Antalya Mardin Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Mardin arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1000 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Mardin otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Mardin otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Mardin Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Mardin Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Mardin otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Mardin arasında günde 8 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Mardin otobüs yolculuğu ortalama 18 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Manavgat Otogarı, Alanya Otogarı, Anamur Otogarı, Mersin Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı, Şanlıurfa Otogarı ve Mardin Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Mardin ise yazları sıcak ve kurak geçse de kış aylarında kar yağışlı ve sert soğuk bir iklim etkisindedir. Sıcaklık ortalaması -2°C ile +37°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Mardin’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Mardin güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Dara Mezopotamya Harabeleri, Kasımiye Medresesi, Mardin Ulu Camisi, Zinciriye Medresesi, Mardin Müzesi, Kırklar Kilisesi, Mardin Kalesi.. Mardin ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Antalya Mardin otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Mardin seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Mardin Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Mardin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Mardin Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Mardin Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Mardin arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Mardin Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Mardin otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Mardin otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Mardin Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Mardin arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Mardin otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Mardin Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Mardin otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Mardin Faydalı Linkler