Batman Mardin Otobüs Bileti

Batman Mardin Otobüs Bileti Ara

Batman Mardin Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 250,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 250,00 TL
Yolculuk Süresi 02 Saat 20 Dakika
Güzergah Uzunluğu 134 km
En Ucuz Otobüs Firması Öz Doğu Kars
Popüler Otobüs Firması Öz Doğu Kars
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Diyarbakır Batman Yolu
 

Batman Mardin Otobüs Bileti Ne Kadar?

Batman Mardin arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 250 TL ile 250 TL arasında değişmektedir. Güncel Batman - Mardin otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Batman Mardin otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Batman Mardin Popüler Otobüs Biletleri

Batman - Mardin Otobüs Seferi Hakkında

Batman Mardin otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Batman Mardin arasında günde 4 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Batman Mardin otobüs yolculuğu ortalama 02 saat 20 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Batman Otogarı ve Mardin Otogarıdır. Batman iklimi ve bölgesi gereği uzak Akdeniz iklimini hissettirse de kış aylarında hava sert soğuktur ve yağışlı geçer, yaz ayları sıcak ve kurak geçer. Mardin ise yazları sıcak ve kurak geçse de kış aylarında kar yağışlı ve sert soğuk bir iklim etkisindedir. Sıcaklık ortalaması -2°C ile +37°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Batman’dan Mardin’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Batman Mardin güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Dara Mezopotamya Harabeleri, Kasımiye Medresesi, Mardin Ulu Camisi, Zinciriye Medresesi, Mardin Müzesi, Kırklar Kilisesi, Mardin Kalesi… Mardin ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Batman Mardin otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Batman Mardin seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Batman Seyahat Yazıları

Mardin Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Batman Mardin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Kalkışlı Otobüs Seferleri

Mardin Varışlı Otobüs Seferleri

 

Batman Mardin Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Batman Mardin arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Batman Otogarı ve Mardin Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Batman Mardin otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Batman Mardin otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Batman Mardin Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Batman Mardin arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Batman Mardin otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Batman Mardin Batman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Batman Mardin otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Batman Faydalı Linkler

Mardin Faydalı Linkler