İzmir Mardin Otobüs Bileti

İzmir Mardin Otobüs Bileti Ara

İzmir Mardin Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1199,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1399,00 TL
Yolculuk Süresi 19 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1438 km
En Ucuz Otobüs Firması Yeni Midyat Turizm
Popüler Otobüs Firması Yeni Midyat Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Ankara-Tarsus Otoyolu
 

İzmir Mardin Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Mardin arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1199 TL ile 1399 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Mardin otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Mardin otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Mardin Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Mardin Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Mardin otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Mardin arasında günde 5 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Mardin otobüs yolculuğu ortalama 19 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Salihli Otogarı, Kula Otogarı, Uşak Otogarı, Afyon Otogarı, Konya Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı, Şanlıurfa Otogarı ve Mardin Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Mardin'de ise yazları sıcak ve kurak, kış ayları ise karlı ve çok soğuk bir iklim hakimdir. Sıcaklık ortalaması -2°C ile +37°C arasındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Mardin’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Mardin güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Mardin Güneydoğu Anadolu'nun en çok ziyaret edilen şehirlerindendir. Kendine has mimari özellikleri, tarihi yerleri, medreseleri, camileri, kiliseleri, müzeleri, tabiatı ve olmazsa olmaz yöresel lezzetleri ile Mardin'e seyahat planı yapmanızı öneriyoruz. İzmir Mardin otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Mardin seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Mardin Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Mardin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Mardin Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Mardin Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Mardin arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Mardin Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Mardin otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Mardin otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Mardin Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Mardin arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Mardin otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Mardin İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Mardin otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Mardin Faydalı Linkler