Bitlis Mersin Otobüs Bileti

Bitlis Mersin Otobüs Bileti Ara

Bitlis Mersin Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1000,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1200,00 TL
Yolculuk Süresi 13 Saat 10 Dakika
Güzergah Uzunluğu 804 km
En Ucuz Otobüs Firması Van Kalesi Turizm
Popüler Otobüs Firması Vangölü Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Adana-Şanlıurfa Otoyolu
 

Bitlis Mersin Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bitlis Mersin arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1000 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Güncel Bitlis - Mersin otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bitlis Mersin otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bitlis Mersin Popüler Otobüs Biletleri

Bitlis - Mersin Otobüs Seferi Hakkında

Bitlis Mersin otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bitlis Mersin arasında günde 24 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bitlis Mersin otobüs yolculuğu ortalama 13 saat 10 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bitlis Otogarı, Batman Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Şanlıurfa Otogarı, Gaziantep Otogarı, Osmaniye Otogarı, Adana Otogarı ve Mersin Otogarıdır. Bitlis ilimizde karasal iklimin özellikleri görülmektedir, kışlar soğuk ve kar yağışlı geçerken, yaz ayları sıcak ve kurak geçmektedir. Mersin'de ise yazlar sıcak, bunaltıcı, kurak geçerken, kışlar soğuk, yağışlı ve bulutlu yaşanır. Yılda ortalama sıcaklık +7°C ila +34°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bitlis’ten Mersin’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bitlis Mersin güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ve yaz aylarında Bitlis ilinden Mersin’e otobüs bileti satışları artmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Mersin Marina, Balıkçı Barınağı, Mersin Arkeoloji Müzesi, Hz. Muğdat Camii, Mersin Deniz Müzesi, Kushimoto Sokağı, Mersin Atatürk Evi Müzesi… Mersin'e yolunuz düşerse gezilip görülmesi gereken yerler arasındadır. Bitlis Mersin otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bitlis Mersin seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Bitlis Seyahat Yazıları

Mersin Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bitlis Mersin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bitlis Kalkışlı Otobüs Seferleri

Mersin Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bitlis Mersin Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bitlis Mersin arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bitlis Otogarı ve Mersin Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bitlis Mersin otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bitlis Mersin otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bitlis Mersin Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bitlis Mersin arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bitlis Mersin otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bitlis Mersin Bitlis güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bitlis Mersin otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bitlis Faydalı Linkler

Mersin Faydalı Linkler