Burdur Diyarbakır Otobüs Bileti

Burdur Diyarbakır Otobüs Bileti Ara

Burdur Diyarbakır Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1400,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1400,00 TL
Yolculuk Süresi 18 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1131 km
En Ucuz Otobüs Firması Yeni Diyarbakır Seyahat
Popüler Otobüs Firması Yeni Diyarbakır Seyahat
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90 üzerinden
 

Burdur Diyarbakır Otobüs Bileti Ne Kadar?

Burdur Diyarbakır arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1400 TL ile 1400 TL arasında değişmektedir. Güncel Burdur - Diyarbakır otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Burdur Diyarbakır otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Burdur Diyarbakır Popüler Otobüs Biletleri

Burdur - Diyarbakır Otobüs Seferi Hakkında

Burdur Diyarbakır otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Burdur Diyarbakır arasında günde 1 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Burdur Diyarbakır otobüs yolculuğu ortalama 18 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Eğirdir Otogarı, Şarkikaraağaç Otogarı, Konya Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı, Şanlıurfa Otogarı ve Diyarbakır Otogarıdır. Burdur ili Antalya ile birlikte Akdeniz bölgesinde yer alsa da içeri tarafta kaldığı içi karasal iklim özelliklerini taşır, yaz ayları Akdeniz iklimi gibi sıcak ve kurak geçse de kış ayları soğuk ve kar yağışlı geçer. Diyarbakır ilimiz de ise sıcaklığı yoğun şekilde hissetmek mümkündür. Sert bir kara iklimi hüküm sürmektedir. Yıl içi sıcaklık ortalaması mevsime göre bazen -8°C altında ve +42°C üzerinde olur. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Burdur’dan Diyarbakır’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Burdur Diyarbakır güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz aylarında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Diyarbakır Ulu Cami, Tarihi Hasan Paşa Hanı, Diyarbakır Kültür Evi, Ahmet Arif Edebiyat Müzesi, Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi, Cemil Paşa Konağı, Ziya Gökalp Müzesi, İskenderpaşa Konağı Diyarbakır ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Burdur Diyarbakır otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Burdur Diyarbakır seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Burdur Seyahat Yazıları

Diyarbakır Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Burdur Diyarbakır Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Burdur Kalkışlı Otobüs Seferleri

Diyarbakır Varışlı Otobüs Seferleri

 

Burdur Diyarbakır Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Burdur Diyarbakır arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Burdur Otogarı ve Diyarbakır Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Burdur Diyarbakır otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Burdur Diyarbakır otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Burdur Diyarbakır Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Burdur Diyarbakır arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Burdur Diyarbakır otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Burdur Diyarbakır Burdur güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Burdur Diyarbakır otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Burdur Faydalı Linkler

Diyarbakır Faydalı Linkler