Burdur İzmir Otobüs Bileti

Burdur İzmir Otobüs Bileti Ara

Burdur İzmir Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 560,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 610,00 TL
Yolculuk Süresi 6 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 385 km
En Ucuz Otobüs Firması Balıkesir Uludağ Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E87
 

Burdur İzmir Otobüs Bileti Ne Kadar?

Burdur İzmir arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 560 TL ile 610 TL arasında değişmektedir. Güncel Burdur - İzmir otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Burdur İzmir otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Burdur İzmir Popüler Otobüs Biletleri

Burdur - İzmir Otobüs Seferi Hakkında

Burdur İzmir otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Burdur İzmir arasında günde 12 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Burdur İzmir otobüs yolculuğu ortalama 6 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Burdur Otogar, Aydın Otogar ve İzmir Otogarıdır. Burdur ili İzmir ile birlikte Akdeniz bölgesinde yer alsa da içeri tarafta kaldığı içi karasal iklim özelliklerini taşır, yaz ayları Akdeniz iklimi gibi sıcak ve kurak geçse de kış ayları soğuk ve kar yağışlı geçer. İzmir ise Akdeniz ikliminden etkilenir. Yazları sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılıman seyreder. Senenin üçte biri +30C derecenin üstündedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Burdur’dan İzmir’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Burdur İzmir güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz aylarında bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Alsancak, Kordon Boyu, Kemeraltı Çarşısı, İzmir Saat Kulesi, Tarihi Asansör… İzmir'de gezilip görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır. Burdur İzmir otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Burdur İzmir seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Burdur Seyahat Yazıları

İzmir Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Burdur İzmir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Burdur Kalkışlı Otobüs Seferleri

İzmir Varışlı Otobüs Seferleri

 

Burdur İzmir Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Burdur İzmir arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Burdur Otogarı ve İzmir Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Burdur İzmir otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Burdur İzmir otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Burdur İzmir Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Burdur İzmir arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Burdur İzmir otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Burdur İzmir Burdur güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Burdur İzmir otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Burdur Faydalı Linkler

İzmir Faydalı Linkler