Çanakkale Diyarbakır Otobüs Bileti

Çanakkale Diyarbakır Otobüs Bileti Ara

Çanakkale Diyarbakır Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1400,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1400,00 TL
Yolculuk Süresi 23 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1606 km
En Ucuz Otobüs Firması Can Diyarbakır Turizm
Popüler Otobüs Firması Can Diyarbakır Turizm
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90
 

Çanakkale Diyarbakır Otobüs Bileti Ne Kadar?

Çanakkale Diyarbakır arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1400 TL ile 1400 TL arasında değişmektedir. Güncel Çanakkale - Diyarbakır otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Çanakkale Diyarbakır otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Çanakkale Diyarbakır Popüler Otobüs Biletleri

Çanakkale - Diyarbakır Otobüs Seferi Hakkında

Çanakkale Diyarbakır otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Çanakkale Diyarbakır arasında günde 1 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Çanakkale Diyarbakır otobüs yolculuğu ortalama 23 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Çanakkale Otogarı, Lapseki Otogar, Bandırma Otogarı, Bursa Otogarı, İnegöl Otogarı, Kütahya Otogarı, Afyon Otogarı, Konya Otogarı, Adana Otogarı, Osmaniye Otogarı, Gaziantep Otogarı ve Diyarbakır Otogarıdır. Çanakkale bulunduğu konum itibari ile geçiş iklimi özellikleri görülmektedir. Yazları Akdeniz ikliminin sıcak özellikleri görülürken, kışları Karadeniz İkliminin bol yağışlı özellikleri görülmektedir. Diyarbakır ilimiz de ise sıcaklığı yoğun şekilde hissetmek mümkündür. Sert bir kara iklimi hüküm sürmektedir. Yıl içi sıcaklık ortalaması mevsime göre bazen -8°C altında ve +42°C üzerinde olur. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Çanakkale’den Diyarbakır’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Çanakkale Diyarbakır güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Çanakkale’den Diyarbakır’a gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Diyarbakır Ulu Cami, Tarihi Hasan Paşa Hanı, Diyarbakır Kültür Evi, Ahmet Arif Edebiyat Müzesi, Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi, Cemil Paşa Konağı, Ziya Gökalp Müzesi, İskenderpaşa Konağı Diyarbakır ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Çanakkale Diyarbakır otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Çanakkale Diyarbakır seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Çanakkale Seyahat Yazıları

Diyarbakır Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Çanakkale Diyarbakır Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Çanakkale Kalkışlı Otobüs Seferleri

Diyarbakır Varışlı Otobüs Seferleri

 

Çanakkale Diyarbakır Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Çanakkale Diyarbakır arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Çanakkale Otogarı ve Diyarbakır Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Çanakkale Diyarbakır otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Çanakkale Diyarbakır otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Çanakkale Diyarbakır Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Çanakkale Diyarbakır arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Çanakkale Diyarbakır otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Çanakkale Diyarbakır Çanakkale güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Çanakkale Diyarbakır otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Çanakkale Faydalı Linkler

Diyarbakır Faydalı Linkler