Çanakkale İstanbul Otobüs Bileti

Çanakkale İstanbul Otobüs Bileti Ara

Çanakkale İstanbul Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 500,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 700,00 TL
Yolculuk Süresi 5 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 308 km
En Ucuz Otobüs Firması İstanbul Seyahat
Popüler Otobüs Firması Çanakkale Truva Turizm
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-6/E84
 

Çanakkale İstanbul Otobüs Bileti Ne Kadar?

Çanakkale İstanbul arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 500 TL ile 700 TL arasında değişmektedir. Güncel Çanakkale - İstanbul otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Çanakkale İstanbul otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Çanakkale İstanbul Popüler Otobüs Biletleri

Çanakkale - İstanbul Otobüs Seferi Hakkında

Çanakkale İstanbul otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Çanakkale İstanbul arasında günde 142 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Çanakkale İstanbul otobüs yolculuğu ortalama 5 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Çanakkale Otogarı, Lapseki Otogar, Tekirdağ Otogarı ve İstanbul Otogarıdır. Çanakkale bulunduğu konum itibari ile geçiş iklimi özellikleri görülmektedir. Yazları Akdeniz ikliminin sıcak özellikleri görülürken, kışları Karadeniz İkliminin bol yağışlı özellikleri görülmektedir. İstanbul'da ise kış mevsiminde en düşük sıcaklık -11, yazın ise en yüksek sıcaklık +40 derecelerde olup, yaz mevsiminde nem oranı oldukça yüksektir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Çanakkale’den İstanbul’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Çanakkale İstanbul güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Çanakkale’den İstanbul’a gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Ayasofya camii, Sultanahmet, Süleymaniye Camii, Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Ortaköy, Sultanahmet Camii, Galata Kulesi, Boğaziçi... İstanbul'un yılın dört mevsiminde en çok ziyaret edilen yerleri arasındadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Çanakkale İstanbul otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Çanakkale İstanbul seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Çanakkale Seyahat Yazıları

İstanbul Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Çanakkale İstanbul Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Çanakkale Kalkışlı Otobüs Seferleri

İstanbul Varışlı Otobüs Seferleri

 

Çanakkale İstanbul Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Çanakkale İstanbul arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Çanakkale Otogarı ve İstanbul Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Çanakkale İstanbul otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Çanakkale İstanbul otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Çanakkale İstanbul Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Çanakkale İstanbul arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Çanakkale İstanbul otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Çanakkale İstanbul Çanakkale güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Çanakkale İstanbul otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Çanakkale Faydalı Linkler

İstanbul Faydalı Linkler