Çanakkale Erzincan Otobüs Bileti

Çanakkale Erzincan Otobüs Bileti Ara

Çanakkale Erzincan Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1500,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1729,00 TL
Yolculuk Süresi 20 Saat 45 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1349 km
En Ucuz Otobüs Firması Öz Erciş Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E80
 

Çanakkale Erzincan Otobüs Bileti Ne Kadar?

Çanakkale Erzincan arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1500 TL ile 1729 TL arasında değişmektedir. Güncel Çanakkale - Erzincan otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Çanakkale Erzincan otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Çanakkale Erzincan Popüler Otobüs Biletleri

Çanakkale - Erzincan Otobüs Seferi Hakkında

Çanakkale Erzincan otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Çanakkale Erzincan arasında günde 2 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Çanakkale Erzincan otobüs yolculuğu ortalama 20 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Çanakkale Otogarı, Lapseki Otogar, Bandırma Otogarı, Bursa Otogarı, İnegöl Otogarı, Eskişehir Otogarı, Ankara Otogarı, Kırıkkale Otogarı, Çorum Otogarı, Amasya Otogarı ve Erzincan Otogarıdır. Çanakkale bulunduğu konum itibari ile geçiş iklimi özellikleri görülmektedir. Yazları Akdeniz ikliminin sıcak özellikleri görülürken, kışları Karadeniz İkliminin bol yağışlı özellikleri görülmektedir. Erzincan'da ise yazlar sıcak ve kurak, kışlar soğuk ve karlı geçer. Yıl içinde sıcaklık ortalamaları kışın -3 ile +7°C yazın +24,5°C civarındadır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Çanakkale’den Erzincan’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Çanakkale Erzincan güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Çanakkale’den Erzincan’a gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Girlevik Şelalesi, Atatürk Parkı, Otlukbeli Gölü, Melik Gazi Türbesi, Abrenk Kilisesi, Kadıgölü, Mama Hatun Kervansarayı ve Kemaliye Karanlık Kanyon… ve daha birçok gezilip görülecek yer Erzincan'a seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Çanakkale Erzincan otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Çanakkale Erzincan seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Çanakkale Seyahat Yazıları

Erzincan Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Çanakkale Erzincan Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Çanakkale Kalkışlı Otobüs Seferleri

Erzincan Varışlı Otobüs Seferleri

 

Çanakkale Erzincan Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Çanakkale Erzincan arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Çanakkale Otogarı ve Erzincan Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Çanakkale Erzincan otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Çanakkale Erzincan otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Çanakkale Erzincan Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Çanakkale Erzincan arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Çanakkale Erzincan otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Çanakkale Erzincan Çanakkale güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Çanakkale Erzincan otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Çanakkale Faydalı Linkler

Erzincan Faydalı Linkler