Çanakkale Sakarya Otobüs Bileti

Çanakkale Sakarya Otobüs Bileti Ara

Çanakkale Sakarya Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 500,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 600,00 TL
Yolculuk Süresi 7 Saat 05 Dakika
Güzergah Uzunluğu 451 km
En Ucuz Otobüs Firması Sahil Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E90
 

Çanakkale Sakarya Otobüs Bileti Ne Kadar?

Çanakkale Sakarya arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 500 TL ile 600 TL arasında değişmektedir. Güncel Çanakkale - Sakarya otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Çanakkale Sakarya otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Çanakkale Sakarya Popüler Otobüs Biletleri

Çanakkale - Sakarya Otobüs Seferi Hakkında

Çanakkale Sakarya otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Çanakkale Sakarya arasında günde 11 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Çanakkale Sakarya otobüs yolculuğu ortalama 7 saat 05 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Çanakkale Otogarı, Lapseki Otogar, Bandırma Otogarı, Bursa Otogarı, Yalova Otogarı, İzmit Otogarı ve Sakarya Otogarıdır. Çanakkale bulunduğu konum itibari ile geçiş iklimi özellikleri görülmektedir. Yazları Akdeniz ikliminin sıcak özellikleri görülürken, kışları Karadeniz İkliminin bol yağışlı özellikleri görülmektedir. Sakarya'da ise yaz mevsimi ılıman, nemli ve açık, kış ise sert soğuk ve genellikle parçalı bulutlu geçer. Yıl boyunca sıcaklıklar +2°C ile +30°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Çanakkale’den Sakarya’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Çanakkale Sakarya güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Çanakkale’den Sakarya’ya gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Sapanca Gölü, Acarlar Longozu, Sakarya İl Ormanı Tabiat Parkı, Poyrazlar Gölü, Sakarya Kentpark, Beş Köprü, Akyazı Kuzuluk Kaplıcaları, Karasu plajı, Cebeci plajı, Maden Deresi... Sakarya ilinin yılın dört mevsiminde en çok ziyaret edebileceğiniz popüler yerleri arasındadır. Çanakkale Sakarya otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Çanakkale Sakarya seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Çanakkale Seyahat Yazıları

Sakarya Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Çanakkale Sakarya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Çanakkale Kalkışlı Otobüs Seferleri

Sakarya Varışlı Otobüs Seferleri

 

Çanakkale Sakarya Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Çanakkale Sakarya arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Çanakkale Otogarı ve Sakarya Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Çanakkale Sakarya otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Çanakkale Sakarya otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Çanakkale Sakarya Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Çanakkale Sakarya arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Çanakkale Sakarya otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Çanakkale Sakarya Çanakkale güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Çanakkale Sakarya otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Çanakkale Faydalı Linkler

Sakarya Faydalı Linkler