Çanakkale Sivas Otobüs Bileti

Çanakkale Sivas Otobüs Bileti Ara

Çanakkale Sivas Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1170,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1350,00 TL
Yolculuk Süresi 16 Saat 25 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1192 km
En Ucuz Otobüs Firması Sivas Huzur Turizm
Popüler Otobüs Firması Öz Erciş Seyahat
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D200/E88
 

Çanakkale Sivas Otobüs Bileti Ne Kadar?

Çanakkale Sivas arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1170 TL ile 1350 TL arasında değişmektedir. Güncel Çanakkale - Sivas otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Çanakkale Sivas otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Çanakkale Sivas Popüler Otobüs Biletleri

Çanakkale - Sivas Otobüs Seferi Hakkında

Çanakkale Sivas otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Çanakkale Sivas arasında günde 2 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Çanakkale Sivas otobüs yolculuğu ortalama 16 saat 25 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Çanakkale Otogarı, Lapseki Otogar, Bandırma Otogarı, Bursa Otogarı, İnegöl Otogarı, Eskişehir Otogarı, Ankara Otogarı, Kırıkkale Otogarı ve Sivas Otogarıdır. Çanakkale bulunduğu konum itibari ile geçiş iklimi özellikleri görülmektedir. Yazları Akdeniz ikliminin sıcak özellikleri görülürken, kışları Karadeniz İkliminin bol yağışlı özellikleri görülmektedir. Sivas'ta ise kışları aşırı soğuk geçer ve bol kar yağar. Yazları ise sıcak ve kuraktır, bahar ve güz mevsimleri bol yağmurlu geçer. Yıl boyunca sıcaklıklar ortalama -6°C ila +31°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Çanakkale’den Sivas’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Çanakkale Sivas güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Çanakkale’den Sivas’a gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Gök Medrese, Ulu Camii, Kangal Balıklı Kaplıcaları, Gürün Gökpınar Gölü, Gürün Şuğul Vadisi.. Sivas ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Çanakkale Sivas otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Çanakkale Sivas seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Çanakkale Seyahat Yazıları

Sivas Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Çanakkale Sivas Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Çanakkale Kalkışlı Otobüs Seferleri

Sivas Varışlı Otobüs Seferleri

 

Çanakkale Sivas Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Çanakkale Sivas arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Çanakkale Otogarı ve Sivas Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Çanakkale Sivas otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Çanakkale Sivas otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Çanakkale Sivas Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Çanakkale Sivas arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Çanakkale Sivas otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Çanakkale Sivas Çanakkale güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Çanakkale Sivas otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Çanakkale Faydalı Linkler

Sivas Faydalı Linkler