Antalya Sivas Otobüs Bileti

Antalya Sivas Otobüs Bileti Ara

Antalya Sivas Sefer Bilgileri

1075
En Uygun Otobüs Bileti 1050,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1075,00 TL
Yolculuk Süresi 13 Saat 20 Dakika
Güzergah Uzunluğu 809 km
En Ucuz Otobüs Firması Aras Seyahat
Popüler Otobüs Firması Esadaş Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D300 üzerinden
 

Antalya Sivas Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Sivas arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1050 TL ile 1075 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Sivas otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Sivas otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Sivas Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Sivas Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Sivas otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Sivas arasında günde 12 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Sivas otobüs yolculuğu ortalama 13 saat 20 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Konya Otogarı, Aksaray Otogarı, Kayseri Otogarı ve Sivas Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Sivas'ta ise kışları aşırı soğuk geçer ve bol kar yağar. Yazları ise sıcak ve kuraktır, bahar ve güz mevsimleri bol yağmurlu geçer. Yıl boyunca sıcaklıklar ortalama -6°C ila +31°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Sivas’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Sivas güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Gök Medrese, Ulu Camii, Kangal Balıklı Kaplıcaları, Gürün Gökpınar Gölü, Gürün Şuğul Vadisi... Sivas ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Antalya Sivas otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Sivas seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Sivas Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Sivas Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Sivas Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Sivas Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Sivas arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Sivas Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Sivas otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Sivas otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Sivas Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Sivas arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Sivas otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Sivas Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Sivas otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Sivas Faydalı Linkler