Afyon Kars Otobüs Bileti

Afyon Kars Otobüs Bileti Ara

Afyon Kars Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1200,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1200,00 TL
Yolculuk Süresi 20 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1357 km
En Ucuz Otobüs Firması Bizim Iğdır Turizm
Popüler Otobüs Firması Igdırlı Turizm
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D200/E88 üzerinden
 

Afyon Kars Otobüs Bileti Ne Kadar?

Afyon Kars arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1200 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Güncel Afyon - Kars otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Afyon Kars otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Afyon Kars Popüler Otobüs Biletleri

Afyon - Kars Otobüs Seferi Hakkında

Afyon Kars otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Afyon Kars arasında günde 4 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Afyon Kars otobüs yolculuğu ortalama 20 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Afyon Otogarı, Ankara Otogarı, Kırıkkale Otogarı, Yozgat Otogarı, Sivas Otogarı, Erzincan Otogarı, Erzurum Otogarı ve Kars Otogarıdır. Afyon’da Bozkır iklimi özellikleri görülmektedir, yazları sıcak bir yazlık havasında geçerken, kışları soğuk ve kar yağışlı geçer. Kars'ta ise yüksek yayla iklimi hakimdir. Kış mevsimi uzun ve sert, yazlar ise ılıman hatta serince geçen bir iklimi vardır. Yıl boyu ısı ortalamaları -15°C ile +26°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Afyon’dan Kars’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Afyon Kars güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Kars'ta Ani Antik Kenti, Sarıkamış Kış Turizm Merkezi, Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi, Kars Kalesi, Ani Katedrali, Havariler Müzesi... gezilebilir. Afyon Kars otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak Afyon Kars seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

Afyon Seyahat Yazıları

Kars Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Afyon Kars Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Afyon Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kars Varışlı Otobüs Seferleri

 

Afyon Kars Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Afyon Kars arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Afyon Otogarı ve Kars Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Afyon Kars otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Afyon Kars otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Afyon Kars Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Afyon Kars arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Afyon Kars otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Afyon Kars Afyon güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Afyon Kars otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Afyonkarahisar Faydalı Linkler

Kars Faydalı Linkler